Menażka kempingowa i dwa kubki Stanley Adventure

Kod produktu: 10-01290-026
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 96,90 zł 114,00
Promocja obowiązuje do: 2019-08-31
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Menażka kempingowa i dwa kubki Stanley Adventure, to zestaw służący do przyrządzania jedzenia w warunkach polowych.

Zestaw składa się ze stalowego, wysokiego kubka o pojemności 0,75 litra oraz dwóch małych kubeczków z tworzywa sztucznego o pojemności 0,3 litra. Stalowy kubek wyposażony jest w pokrywkę oraz składany uchwyt i może być używany jako menażka-garnek, do podgrzewania i gotowania – zarówno wody, jak i jedzenia.

Plastikowe kubeczki mają podwójne ścianki, dzięki czemu ich zawartość dłużej zachowa wysoką temperaturę, a jednocześnie – wypełnione gorącą zawartością – nie będą parzyć dłoni. Zestaw doskonale sprawdzi się zarówno podczas wakacyjnych wypraw, jak i w czasie rodzinnego pikniku. Nieużywane kubeczki można włożyć do dużego, stalowego kubka, zestaw można myć w zmywarce.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,75 Litra
  • Wysokość: 14,8 cm
  • Średnica: 10,2 cm
  • Pojemność kubeczków: 0,3 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@