Maszynka do kruchych ciastek 12 wzorów Good Grips OXO

Kod produktu: 1257580V2MLNYK
  opinie: 0
CENA: 199,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Maszynka do kruchych ciastek Good Grips OXO. Pomoże przygotować Ci aż 12 wzorów kruchych ciasteczek w bardzo prosty sposób. Maszynka ma formę tuby wykonanej z transparentnego tworzywa sztucznego, wyposażona jest w mechanizm, który popycha ciasto wewnątrz za pomocą systemu zapadkowego. Naciśnięcie rączki maszynki powoduje przeciśnięcie masy ciasta przez wyprofilowany dysk i utworzenie pojedynczego ciasteczka.

Uwaga! Aby zachować formę ciasteczek, konieczna jest odpowiednia konsystencja ciasta. Nie może ono być ani za rzadkie, ani za twarde.

Do maszynki dołączone są wymienne, stalowe dyski o średnicy 5 cm, każdy z nich ma inny wzór - od pajacyka, przez motylka do płatka śniegu. Dyski można przechowywać w dołączonym, specjalnie do tego przeznaczonym pudełku z tworzywa sztucznego. Dzięki temu, stalowe dyski nie niszczą się i nie brudzą. Są zawsze uporządkowane i łatwo dostępne. Maszynkę można całkowicie rozebrać na części, co ułatwia utrzymaniu jej w czystości.

Sposób użytkowania przedstawiony jest na filmie zamieszczonym poniżej.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Wysokość: 14,6 cm
  • Średnica: 5,3 cm
  • Szerokość: 7 cm


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@