Akcesoria do kuchni Mastrad

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zestaw do gotowania jajek Mastrad

69,90 zł
produkt niedostępny

Forma do mini brioszek Mastrad

84,90 zł
produkt niedostępny

Forma do ciasta kwadratowa Mastrad

89,90 zł
produkt niedostępny

Sitko do parzenia herbaty Mastrad

29,90 zł
produkt niedostępny

Gorący talerz Magma Mastrad

179,90 zł
produkt niedostępny

Akcesoria do kuchni Mastrad

Francuska marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

Przybory kuchenne marki Mastrad

Receptą na sukces jest: szczypta funkcjonalności, łyżeczka ergonomii, jakości, eleganckiego wykończenia oraz odrobina stylu. Przepis przygotowany z pieczołowitością przez Szefów działów projektowych. Dziś, dzięki zaangażowanemu we wspólne dzieło personelowi, firma Mastrad z powodzeniem tworzy nowe, innowacyjne akcesoria kuchenne i gadżety kuchenne, aby Państwa wyposażenie kuchni i kuchnia była bardziej funkcjonalna, przyjemna i kolorowa.

NEWSLETTER
@