Akcesoria do kuchni Mastrad

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Zestaw koktajlowy Mastrad

119,90 zł
produkt niedostępny

Shaker do dressingów Mastrad

84,90 zł
produkt niedostępny

Miarka koktajlowa Mastrad

38,94 zł
produkt niedostępny

Torba na pieczywo Mastrad

89,90 zł
produkt niedostępny

Mydło stalowe Deos Mastrad

56,90 zł
produkt niedostępny

Silikonowa forma do bab Mastrad

94,90 zł
produkt niedostępny

Akcesoria do kuchni Mastrad

Francuska marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

Przybory kuchenne marki Mastrad

Receptą na sukces jest: szczypta funkcjonalności, łyżeczka ergonomii, jakości, eleganckiego wykończenia oraz odrobina stylu. Przepis przygotowany z pieczołowitością przez Szefów działów projektowych. Dziś, dzięki zaangażowanemu we wspólne dzieło personelowi, firma Mastrad z powodzeniem tworzy nowe, innowacyjne akcesoria kuchenne i gadżety kuchenne, aby Państwa wyposażenie kuchni i kuchnia była bardziej funkcjonalna, przyjemna i kolorowa.

NEWSLETTER
@