Mały stalowy kubek termiczny na kawę Aladdin Hot & Cold 0,35 Litra zielony

Kod produktu: 10-01923-016
Marka: Aladdin
CENA: 87,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zielony, stalowy kubek termiczny na kawę Aladdin Hot & Cold 0,35 Litra to stylowy sposób na zabranie ze sobą do pracy, szkoły czy po prostu na spacer, ulubionego napoju - pysznej kawy czy zdrowej herbaty. Wyposażony w nową, intuicyjną, szczelną pokrywę Flip-Seal™ - zamknięcie, pozwalającą na łatwe otwieranie, zamykanie i picie - obsługa jest naprawdę bardzo prosta. Idealny kubek do codziennego noszenia kawy na wynos, wyposażony w funkcję single-serve, pasuje do większości uchytów samochodowych i można go myć zmywarce. Korpus ze stali nierdzewnej jest izolowany próżniowo, aby napoje były gorące przez nawet 3-4 godziny (zależne od temperatury napoju i otoczenia).

Bez względu na to dokąd zmierzasz, kiedy się tam dostaniesz, Twoja torba będzie sucha, a napój będzie taki jak Ci smakuje najbardziej!

  • Pojemność: 0,35 Litra
  • Utrzymuje stałą temperaturę napojów:
    • gorących do 3 godzin
    • zimnych do 20 godzin
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Mały stalowy kubek termiczny na kawę Aladdin Hot & Cold 0,35 Litra zielony

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@