Mały młynek akrylowy do pieprzu 9 cm Peugeot Nancy

Kod produktu: PG-900809
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 25 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 139,00 zł
ILOŚĆ: -+

Mały młynek akrylowy do pieprzu 9 cm Peugeot Nancy. Całkowicie przezroczysty, ponadczasowy, który poprawia wygląd zawartego w nim pieprzu. Młynek do pieprzu, który budzi zmysły.

Kolekcja Peugeot Nancy to przezroczyste młynki o ponadczasowym designie. Wyprodukowane w całości z akrylu, podkreślają i poprawiają trzymane przez nie przyprawy, aby były bardziej przyjemne dla oka. Te młynki do pieprzu są wyposażone w pokrętło regulacyjne na główce, aby dopasować poziom mielenia do potrzeb użytkownika. Dokręcasz pokrętło, aby uzyskać dokładne, drobniejsze mielenie i luzujesz je, aby uzyskać grubsze ziarenka. Przy stole i w kuchni te przezroczyste młynki do pieprzu składają hołd przyjemnościom zmysłów, przypraw i smaków.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie tradycyjnego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.

2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni

3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl
  • Mechanizm: tradycyjny, stalowy
  • Wysokość: 9 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Mały młynek akrylowy do pieprzu 9 cm Peugeot Nancy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@