Mała lampka wisząca Acorn UMAGE biała / miedź

Kod produktu: 02106

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Lampy wiszące do salonu, LED, sypialni, kuchni, jadalni

Opis produktu

Mała, szklana lamka wisząca Acorn to szklany klosz i silikonowe zwieńczenie w matowej bieli i kontrastujące z eleganckim wnętrzem z metalu o polerowanej, miedzianej powierzchni. Wyeksponowana żarówka daje równomierne, nastrojowe światło. A gdy zastosujesz kilka tych lamp powieszonych obok siebie lub w kaskadzie - otrzymasz imponujący, jasny żyrandol.

Projektant Jacob Rudbeck sięgnął po sprawdzone źródło inspiracji, przy projektowaniu tej lampy - naturę! Spacer po cichym lesie, wdech świeżego powietrza, dźwięk szeleszczących liści... a pod stopami delikatne żołędzie leżące u podstawy dumnych dębów. Mając w pamięci ten obraz stworzył dla marki UMAGE kolekcję lamp wiszących Acorn. Drobna, delikatna wręcz forma lamp, łączy w sobie kilka materiałów. Podążając za trendami. do wyboru w jednym z kilku modnych odcieni. Tak zrównoważony projekt nie mógł powstać inaczej.

Wszystkie produkty UMAGE są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: szkło, silikon, aluminium
  • Średnica: 14 cm
  • Wysokość: 16 cm
  • Kolor: biały + wnętrze miedź polerowana
  • Źródło światła: żarówka E27 max 15W, odpowiednik LED lub żarówki energooszczędnej – nie dołączone do zestawu
  • Projekt: Jacob Rudbeck
NEWSLETTER
@