Mała lampa wisząca biała nowoczesna Alva UMAGE

Kod produktu: 02103
Marka: UMAGE
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 279,00 zł
ILOŚĆ: -+

Mała lampa wisząca biała nowoczesna Alva UMAGE. Bardzo prosty, lecz intrygujący wygląd lampy. Inspiracja kształtem kropli została wykorzystana do stworzenia organicznej struktury klosza. Nachodzące na siebie koncentrycznie płatki tworzą przestrzenną, bawiącą się światłem i cieniem formę. W zależności od mocy zastosowanej żarówki można osiągąć jasne bądź bardzo nastrojowe światło. Lampę Alva złożyć można na 2 sposoby uzyskując lewo- lub prawostronne ułożenie listków. To projekt idealny do łączenia w większe grupy, na przykład przy wykorzystaniu produktów z serii Cannonball Cluster. Wszystkie produkty Vita są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Średnica: 34 cm
  • Wysokość: 27 cm
  • Źródło światła: żarówka E27 max 15W LED lub odpowiednik żarówki energooszczędnej – niedołączone do zestawu
  • Projekt: Lorenzo Radaelli
Rozwiń
Produkty powiązane
425,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
Zobacz także

Opinie o Mała lampa wisząca biała nowoczesna Alva UMAGE

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

UMAGE to nowa nazwa marki Vita Copenhagen obowiązująca od połowy 2018 roku. Marka tworzy oświetlenie w skandynawskim stylu dostarczane w eleganckich pudełkach. Wiele modeli lamp UMAGE jest do samodzielnego montażu, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, które zwykle poświęcane są na złożenie i transport w dużych opakowaniach. Oszczędności uzyskane w ten sposób pozwalają na poświęcenie więcej czasu na projektowanie, najlepsze materiały i ochronę naszej planety – wszystko w bardzo przystępnych cenach.

NEWSLETTER
@