Madagascar Vanilla świeca zapachowa Lacrosse 8x10 cm

Kod produktu: ZVV040VNLC
  opinie: 0
Dostępna ilość: 29 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 49,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Madagascar Vanilla świeca zapachowa Lacrosse 8x10 cm

To ekskluzywna linia składa się z ośmiu długotrwałych substancji zapachowych i 0% alkoholu, o eleganckim kubistycznym wyglądzie i detalach w kolorze drewna wenge.
Aromaty do ekskluzywnej atmosfery: Ocean Breeze, Zielona Herbata i Wapno, Orchidea, Pompelmo, Czerwone Jagody, Waniliowy Madagaskar, Białe Piżmo oraz Drewno i Tonka są wynikiem pracy nad stworzeniem linii odświeżaczy powietrza, które wywołują przyjemne doznania.

Karmelizowany zapach otacza Cię, redukując niepokój i tworząc zaskakująco wyjątkowe środowisko. Odzyskaj całą swoją energię i rozbudzaj swoją twórczą witalność dzięki ciepłu wanilii. Zamknij oczy i porzuć stres dzięki zapachowi pachnącej wanilii tak bogatego, słodkiego i tradycyjnego odświeżacza powietrza.

Nuty podstawowe: brzoskwinia, pomarańcza, jabłko i mleczny.

Nuty serca: czekolada, bzy i białe kwiaty.

Nuty w tle: wanilia i słodycze.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 10cm
  • Średnica:8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 h

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@