Lustro sensorowe Wide View bezprzewodowe LED simplehuman

Kod produktu: ST3014

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Lustra łazienkowe, dwustronne lusterka

Opis produktu

Profesjonalne lustro sensorowe Wide View amerykańskiej marki simplehuman. Marki, która nie uznaje kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu.

System oświetlenia tru-lux

Światło generowane przez diody LED jest rozpraszane równomiernie poprzez pierścień mikro-reflektorów zapobiegających utracie jasności oraz zniekształceniom. Współczynnik oddawania barw (CRI) luster simplehuman wynosi 90 na skali 0 do 100, gdzie 100 oznacza światło białe, czyli naturalne światło słoneczne. Sprawia to, że kolory kosmetyków na twarzy nie są zafałszowane kolorem sztucznego oświetlenia, które nie zawiera pełnego spectrum barw. Jeśli wyglądasz dobrze w tym lustrze, to znaczy że wyglądasz dobrze wszędzie.

Aplikacja do pobrania na smartfon

Specjalna, bezpłatna aplikacja (w języku angielskim) pozwala na zbadanie próbki światła z otoczenia za pomocą smartfonu i przeniesienie tych informacji do lustra, dzięki wbudowanemu systemowi WiFi. Lustro wytworzy oświetlenie zgodne z przekazanymi danymi. Sprzyja to zrobieniu idealnego makijażu przystosowanego do konkretnego miejsca gdzie będziemy przebywać. Zaoszczędzi to przykrych makijażowych "wpadek".

Technologia multi-sense

Lustro automatycznie zaadaptuje się do twojego zachowania. Detektor ruchu zamontowany w lustrze rozświetla je gdy tylko zbliżamy twarz do lustra.

Szerokie pole widzenia

Regulowane panele boczne umożliwiają idealny widok pod każdym kątem. Rozmiar lustra i obecność ruchomych bocznych skrzydeł pozwala wykonać naprawdę perfekcyjny makijaż.

Oryginalny alarm

Lustro posiada bezgłośną funkcję alarmu – po ustawieniu odpowiedniej godziny oświetlenie LED błyskami informuje o upłynięciu czasu.

Oświetlenie LED

Diody LED montowane w lustrach simplehuman mają żywotność do 40.000 godzin – wystarczy na używanie lustra godzinę dziennie przez 100 lat.

Bezprzewodowe

Zapobiega brzydkiemu kłębowisku kabli.

Idealna powierzchnia refleksyjna

Wysokiej jakości materiały gwarantują odbicia o wyjątkowej klarowności.

Akumulator na USB

Jedno ładowanie wystarcza na 3 tygodni pracy (ładowarka w zestawie).

  • Wysokość: 40,8 cm
  • Szerokość: 51,5 cm
  • Głębokość: 18 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, szkło

NEWSLETTER
@