Lustro sensorowe 10x bezprzewodowe LED z pokrowcem simplehuman

Kod produktu: ST3004
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 11 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 849,99 zł
ILOŚĆ: -+

Turystyczne lustro łazienkowe 10x z podświetleniem LED, czujnikiem sensorowym oraz zasilaniem bezprzewodowym. Składane lusterko o niewielkich wymiarach, z którego możesz korzystać podczas podróży. Do lustra dołączony został pokrowiec zapewniający bezpieczeństwo i komfort. 10-krotne powiększenie sprawia, że widać w nim najdrobniejsze szczegóły.

simplehuman to marka, która nie zna kompromisów w projektowanych produktach. Wszystkie projekty tej marki są na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem wykonania, funkcjonalności jak i użytych materiałów. Simplehuman wyznacza trendy w akcesoriach dla domu. Lustro wyposażone jest w czujnik, który automatycznie uruchamia podświetlenie LED umieszczone w jego obudowie, gdy tylko zbliżysz do niego twarz. System tru-lux, symuluje naturalne światło słoneczne, zapewniając dwukrotnie większą jasność od innych tego typu luster na rynku. Światło rozpraszane jest równomiernie po całej otoczce lustra, za pomocą unikalnego układu mikroreflektorów, które zapobiegają utracie światła i powstawaniu nierówności oświetlenia.

Lustro można przechylać pod różnym kątem, a także regulować w pionie, dostosowując je w ten sposób do siebie.

Zasilanie lustra stanowi wewnętrzny akumulator, który należy ładować co około 4-5 tygodni (standardowe użytkowanie), za pomocą dołączonego zasilacza z przewodem USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu, lustro można dowolnie przemieszczać i korzystać z niego w dowolnym miejscu.

Diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Lustro pozwala widzieć zarówno całą twarz jak i szczegóły z 10-cio krotnym powiększeniem. Technologia zapewnia paniom perfekcyjny makijaż, a panom idealny efekt golenia.

  • Średnica lustra: 12cm
  • Wymiary rozłożonego lustra: 29,8 x 14,5 x 11,5cm
  • Wymiary po złożeniu: 26,5 x 14,5 x 3,5cm
  • Jasność podświetlenia LED: 550 lux
  • Materiał: stal nierdzewna, szkło

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lustro sensorowe 10x bezprzewodowe LED z pokrowcem simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  22-05-2020   Magda

Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi przez sklep galeria limonka jak i z produktu. Lustro wykonane bardzo dobrze, solidnie, działa dokładnie tak jak w opisie.

  14-04-2020   Przemo

ok


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@