Łopata do pizzy z dębową rączką Boska

Kod produktu: BO-320515
Marka: Boska
CENA: 169,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Łopata do pizzy z dębową rączką to poręczne narzędzie, dzięki któremu bezpiecznie wyjmiesz domowej roboty pizzę z piekarnika lub pieca. To stylowe narzędzie do pizzy wykonane z wysokiej jakości aluminium i drewna dębowego. Wygodny, dębowy uchwyt zapewnia stabilny chwyt. Przydatny będzie również do umieszczania w piekarniku surowej pizzy lub pieczywa.

Duża łopata do umieszczania pizzy w piecu

Poczuj się jak prawdziwy pizzaiolo dzięki tej poręcznej łopacie do pizzy. Sama łopata wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Nadaje się do włożenia do pieca pizzy o średnicy do 30 cm. Którą pizzę chcesz dziś przygotować? Pizza Margherita, Quattro Formaggi czy Napoletana?

Łopata z drewnianą rączką

Opatentowana rączka tej łopaty do pizzy wykonana jest z dębu i ma kształt ... łopaty ogrodowej. Jest stabilna i idealna do obsługi jedną ręką, ponieważ podczas użytkowania uchwyt opiera się o ramię. Kiedy jej nie używasz, możesz ją wyeksponować w kuchni, zawieszając ją za uchwyt lub na skórzanym rzemieniu.

Idealna do użytku w pizzeriach, restauracjach i w domu

Ta łopata jest świetna dla prawdziwych miłośników pizzy, którzy chcą zrobić pizzę w domu, ale jest również idealna do użytku w pizzerii czy restauracji. Po użyciu umyj ją ręcznie, aby zapewnić sobie wieloletnią radość z pizzy.

Wskazówka użytkowania

Zapobiegaj przyklejaniu się pizzy do powierzchni łopaty. Zamierzasz umieścić niewypieczoną pizzę w piekarniku lub na grillu (kamieniu)? Łopatę do pizzy BOSKA należy najpierw posypać cienką warstwą mąki. Dzięki temu pizza będzie łatwo i gładko się zsuwać.

Buon Appetito!

  • Długość całkowita: 74 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • Długość bez trzonka: 30 cm
  • Waga: ok. 0,8 kg
  • Materiał: aluminium, drewno dębowe
  • Zaleca się mycie ręczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Łopata do pizzy z dębową rączką Boska

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Boska Holland oferuje większy asortyment wysokiej jakości akcesoriów do serów niż jakakolwiek inna firma na świecie. Nasz asortyment jest dostępny w 90 różnych krajach. Poza kompletnymi koncepcjami "plug and play" dla specjalistycznych sklepów, dostarczamy również domowe rozwiązania dla miłośników sera.

NEWSLETTER
@