Akcesoria do wina, herbaty i kawy Leopold Vienna

Marka stworzona w Wiedniu przez Leopolda Hubingera z założeniem wysokiej jakości, stalowych akcesoriów do kawy, herbaty i wina. Proste w formie, eleganckie dla szefów kuchni w luksusowej rezydencji. Bez zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Marka została stworzona w Wiedniu 25 lat temu przez Leopolda Hubingera. Od początku założeniem było oferowanie wysokiej jakości stalowych wyrobów. I tak akcesoria Leopold Vienna powstają ze znakomitej nierdzewnej stali, która jest wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. Przedmioty są proste w formie, dzięki czemu wyglądają elegancko i nie powstydziłby się ich nawet szef kuchni w luksusowej rezydencji. Nie ma tu zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

Akcesoria Leopold Vienna dla wytrawnych smakoszy

Produkty marki Leopold Vienna to przede wszystkim akcesoria do win i drinków, kawy i herbaty oraz do grillowania.

Leopold Vienna to tradycja i jakość

Marka została stworzona w Wiedniu 25 lat temu przez Leopolda Hubingera. Od początku założeniem było oferowanie wysokiej jakości stalowych wyrobów. I tak akcesoria do wina Leopold Vienna powstają ze znakomitej nierdzewnej stali, która jest wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. Akcesoria do kawy, są proste w formie, dzięki czemu wyglądają elegancko i nie powstydziłby się ich nawet szef kuchni w luksusowej rezydencji. Nie ma tu zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

Styl Leopold Vienna – akcesoria na eleganckie przyjęcie

Wiedeń, z którego pochodzi marka, to miasto bogactwa i tradycji, wystawnych bali oraz nastrojowych kawiarni. Akcesoria do herbaty marki Leopold Vienna znakomicie sprawdzą się podczas przyjęcia. Pozwolą przygotować drinki dla gości, różne rodzaje kawy, będą świetną oprawą dla rozkoszowania się dobrym winem. Udowodnią też, że nawet grillować można z wielką klasą i stylem.

NEWSLETTER
@