Designerskie lampy i stoliki kawowe Leitmotiv

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Leitmotiv – więcej niż oświetlenie

Leitmotiv to uznane na świecie designerskie oświetlenie, które swoją oryginalnością dodają wnętrzom charakteru. Poszczególne modele pasują do wnętrz urządzonych minimalistycznie, jak i w industrialnym wystroju. Kolekcję uzupełniają stoliki kawowe – kolejne pozornie drobne elementy, które mogą stać się kropką nad -i- całej aranżacji.

Lampy stojące Leitmotiv – niepowtarzalne rozwiązania

Trudno byłoby znaleźć gdzie indziej żyrandol w wielu kolorach, lampy sufitowe wyglądające jak pęk kabli zwieńczony żarówkami czy te stojące przypominające studyjny reflektor. Żyrandole marki Leitmotiv to jedyne w swoim rodzaju projekty zarówno na biurko, do oświetlenia kącika w salonie czy stołu. Wykorzystują także rzadko spotykane połączenie metalu i drewna.

Idealne lampy wiszące do loftu

Oryginalne projekty sprawdzą się we wnętrzach w stylu loftowym lub industrialnym. Leitmotiv oferuje lampy w kolorze miedzi i złota, matowej czerni czy surowej szarości oraz stylowe kształty kloszy i stelaży, które będą współgrać z takimi przestrzeniami. Uzupełnieniem oferty są stoliki kawowe, które wraz z umiejętnie dobranymi materiałami i formą, dopełnią całości wystroju albo stworzą kontrast z neutralnym tłem.

NEWSLETTER
@