Latarnia ze świecą Blomus Piedra 23,5 cm

Kod produktu: B65274
Marka: Blomus
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 349,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Niewielkich rozmiarów latarnia ze świecą Blomus Piedra wykonana z najwyższej jakości materiałów - szkła, stali nierdzewnej i tworzywa polystone, zachwyci każdego miłośnika naturalnego oświetlenia. Jest niebanalna, a jednocześnie prosta w swoim projekcie. Można ją postawić na ziemi czy na stole. Wielofunkcyjna latarnia, pasująca do pozostałych akcesoriów proponowanych przez firmę Blomus będzie wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia, a także tarasu czy ogrodu.

  • Wysokość: 23,5 cm
  • Średnica: 15,5 cm
  • Materiał: szkło, stal nierdzewna, polystone
  • Projekt: Nicolai Fuhrmann
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Latarnia ze świecą Blomus Piedra 23,5 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-04-2020   Renata L.

Otrzymałam ją niedawno i miałam już okazję jej użyć. Wygląda niesamowicie, ma ciężką podstawę, grube szkło osłania płomień świecy. Jest bardzo ciężka czyli można jej używać także na tarasie, będzie na pewno bezpieczna, wiatr jej nie zmiecie. Dostarczona szybko i w dobrej, promocyjnej cenie.


Kategorie, w których występuje produkt:

Blomus to wysokiej jakości akcesoria do domu ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. W naszej ofercie od kilku lat i nigdy nas nie zawiódł.

NEWSLETTER
@