Lampy wiszące zewnętrzne

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Duże lampy jako oświetlenie na zewnątrz budynku

Lampy wiszące zewnętrzne stanowią doskonałą propozycję oświetlenia ogrodów, ponieważ są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Bogaty wybór tego rodzaju produktów sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na lampy utrzymane w klasycznym stylu, które często zachwycają eleganckim designem. Ich uniwersalna kolorystyka świetnie dopasuje się do każdego ogrodu, a cała przestrzeń stanie się bardziej przyjazna.

Wiszące lampy zewnętrzne znakomicie sprawdzą się na tarasie, ponieważ pomogą go oświetlić. Dzięki temu stanie się on bezpiecznym miejscem, przystosowanym również do wieczornego odpoczynku. Na szczególną uwagę zasługują lampy wiszące na zewnątrz o niebanalnym designie, którym nie można odmówić dekoracyjnego charakteru. Renomowani producenci zadbali także o ich funkcjonalność, ponieważ prezentowane produkty cechują się satysfakcjonującą odpornością na trudne uroki jesieni i zimy. Dzięki temu można przez wiele lat korzystać z zewnętrznego oświetlenia, które nie straci atrakcyjnej estetyki.

Nasze piękne lampy wiszące stoją na wysokości zadania, elementów wykończenia i konstrukcji, aby przetrwać na świeżym powietrzu jak najdłużej. Nie oznacza to jednak, że wiszące światła zewnętrzne są wizualnie nieatrakcyjne. W rzeczywistości dostępnych jest tak wiele stylów, od rustykalnych po ultranowoczesne, łatwo jest dopasować zewnętrzną lamę do przewodniego motywu domu. Pomyśl o nich jako o dodatkowym elemencie dekoracyjnym, który wspiera cały tenor domu. Często pochodzą również z większych kolekcji, więc dopasowanie zewnętrznych opraw oświetleniowych jest proste.

Gdzie najlepiej sprawdzają się lampy wiszące?

Aby uczynić dom bardziej bezpiecznym i dostępnym w nocy, zewnętrzne oświetlenie wiszące jest najkorzystniejsze poza frontowymi i tylnymi drzwiami lub zadaszonym patio. Aby uzyskać nowoczesny wygląd na podwórku, powieś kilka nowoczesnych lampek na zewnątrz, na dłuższym odcinku dachu Twojego patio. Altany są również świetnym miejscem na dodanie ciepłego blasku, dlatego dodanie lamp w stylu rustykalnym, country lub klasycznym na świeżym powietrzu jest przyjemnym wyborem.

Światła wiszące na zewnątrz dla każdego stylu

Asortyment zewnętrznych lamp sufitowych może pomieścić szeroką gamę stylów dekoracyjnych, od tradycyjnych przestrzeni po te z najnowocześniejszymi meblami ogrodowymi. Rustykalne powierzchnie zewnętrzne czerpią korzyści z wiszących wzorów Chiaro. Natomiast MW-Light oferuje rozwiązania dla niemal każdego stylu werandy lub patio, a jeśli kochasz klasyczny wygląd latarni w oświetleniu zewnętrznym, zwróć się do nas.

Jak wybrać najlepsze oświetlenie zewnętrzne?

Ponieważ nasza kolekcja wiszących lamp jest oferowana w szerokiej gamie wykończeń, kolorów i rozmiarów, ważne jest, aby starannie dobrać odpowiednie do swojego obszaru zewnętrznego. Wykonaj te proste kroki, aby upewnić się, że oświetlenie jest odpowiednie.

Umieszczenie i właściwe dobranie rozmiaru

Najpierw ustal, gdzie zamierzasz powiesić lampę, ponieważ rozmiar będzie inny dla ganku przedniego i tylnego lub altany. Kiedy już wiesz, gdzie potrzebujesz dodatkowego światła na swojej przestrzeni zewnętrznej, będziesz musiał je zmierzyć, aby uzyskać idealny rozmiar. Pamiętaj o wymiarach takich jak wysokość, długość zawieszenia, średnica, szerokość i waga (szczególnie w przypadku lamp nad frontowym gankiem).

Styl zależy od ciebie

Tutaj znajdziesz duży wybór wiszącego oświetlenia, począwszy od ultranowoczesnych dzieł sztuki po wejście do zawieszek w stylu latarni, które spodoba Ci się na tylnym patio. W zależności od osobistej estetyki na pewno znajdziesz tutaj odpowiedni wygląd. Pamiętaj, aby dopasować kolory i wykończenia, które już masz, w innych oprawach i meblach, aby uzyskać spójny wygląd.

Upewnij się, że lampa ma właściwy stopień ochrony IP

Nadal zastanawiasz się, co oznacza różnica w IP20 a np. IP65 dla oświetlenia zewnętrznego? Mówiąc najprościej IP65 może być wystawiony na działanie wilgoci i nadal działa doskonale. W przypadku werand, przednich ganków i tarasów, które mogą od czasu do czasu odczuwać pewne opady, takie lampy są bezpieczne do użytku na zewnątrz. Na przykład, jeśli chcesz wyczyścić swoją lampę na zewnątrz za pomocą węża ogrodowego, byłoby to bezpieczne.

Uzyskaj odpowiednią ilość światła

Intencją doboru opraw oświetleniowych na zewnątrz jest nadanie ciemnym przestrzeniom nieco więcej światła. Aby upewnić się, że oświetlenie zewnętrzne może z powodzeniem wykonać to zadanie, należy sprawdzić ocenę natężenia światła, aby zrozumieć, jak jasne może być światło. Będziesz także chciał spojrzeć na wymagane żarówki, aby upewnić się, że jesteś dobrze przygotowany po zainstalowaniu urządzenia.

Obejmując te proste kroki, będziesz na najlepszej drodze do wyboru najlepszych, wiszących świateł zewnętrznych do swojej przestrzeni zewnętrznej.

Oświetlenie wiszące to tylko jeden mały element dobrze zaprojektowanego oświetlenia zewnętrznego. Sprawdź wybrane kinkiety na ganek lub tylne patio, oświetlenie montowane na niższych pułapach lub na patio z ograniczoną wysokością sufitu, wysokość świateł na podjeździe i oświetlenia dla bezpieczeństwa i oświetlenia krajobrazowego w ogrodzie z osprzętem w ziemi, oświetlenie studni, słupki oświetleniowe i oświetlenie podjaszu. Dzięki odpowiedniemu połączeniu oświetlenia zewnętrznego i krajobrazowego, będziesz cieszyć się pobytem na zewnątrz długo po zachodzie słońca.

NEWSLETTER
@