Lampy stojące do salonu

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Designerskie lampy stojące do wnętrz

Lampy stojące często są doskonałym wyborem, aby w odpowiedni sposób oświetlić wybrane pomieszczenie. W tej kategorii znajdują się modele o zróżnicowanej stylistyce, które z łatwością można dopasować do konkretnych aranżacji wnętrz. Wśród oryginalniejszych propozycji należy wyróżnić lampy podłogowe w kształcie kuli, idealne w przypadku wystroju w modernistycznej odsłonie.

Lampy podłogowe mogą być także produktem stylizowanym, przypominającym oświetlenie z lat '20 czy '60. Amatorzy eleganckich modeli również znajdą coś dla siebie – na przykład lampy stojące do sypialni z linii Classic lub Elegance.

Warto zwrócić uwagę na kolorystykę lamp – oprócz uniwersalnych odcieni bieli, beżu, złota czy grafitu, można zdecydować się na lampy o intensywnej, różnokolorowej tonacji. W wielu propozycjach zastosowano niebanalne zdobienia, chociażby w formie florystycznych dekoracji, kryształków czy rozbudowanych ornamentów. Zanim zostanie podjęta decyzja o zakupu konkretnego modelu lampy stojącej do salonu czy przedpokoju, koniecznie należy upewnić się, czy jej wysokość będzie optymalna.

Prezentowane lampy zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw i metalu co gwarantuje ich trwałość przez wiele lat.

NEWSLETTER
@