Lampki wiszące złote kule - pająk MW-LIGHT Cottbus

Kod produktu: 492014906
  opinie: 0
CENA: 1 144,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Lampki wiszące złote kule - pająk MW-LIGHT Cottbus. Jasne, nowoczesne i funkcjonalne - lampę z kolekcji Cottbus. Metalową podstawę w złotym kolorze uzupełniają oryginalne faktury kloszy w tym samym odcieniu, ozdobione wklęsłym wzorem - najnowszy trend w świecie wyposażenia wnętrz. Złoty kolor jest pozytywnie nastawiony przez kontrastujące czarne przewody w oplocie. Możesz także dostosować wysokość zawieszenia, tworząc niezwykłe instalacje świetlne i spektakularne oświetlenie strefowe.

Lampa wykonana jest w ultra-nowoczesnym stylu minimalistycznym. Niezwykłe opcje montażu dzięki mocowaniom sufitowym i długim kablom. Zmienność projektowania oświetlenia jest nieograniczona. Niezwykły kształt kloszy to najnowszy trend w projektowaniu wnętrz. Szeroka rodzina oświetlenia z tej serii z kloszami o różnych średnicach zapewnia nieograniczone możliwości dla każdego rozwiązania wnętrza. Oryginalne połączenie czarnych zawieszek tekstylnych ze złotymi odcieniami tworzy przewrotnie jasny akcent we wnętrzu. Kabel z odpornego na ścieranie oplotu tekstylnego jest gotowy do częstych ruchów i zginania.

Klosze - kule wykonane są z metalu i ocynkowane w kolorze złota o skomplikowanej formie reliefowej, wykonane są zgodnie z technologią wytłaczania punktowego. Od wewnątrz pomalowane są na połyskliwy, biały kolor. Oploty tekstylne w kolorze czarnym z mocowaniami na każdym zawieszeniu. Mocowania są również ocynkowane w kolorze złotym.

Oświetlenie do wnętrz w stylu high-tech, loft, fusion.

  • materiał: metal, sznur w oplocie
  • wysokość całkowita: 200 cm
  • długość łańcucha: 185 cm
  • waga: 5.1 kg
  • gwint żarówki: E14
  • moc żarówki: 6 x 5W
  • stopień ochrony: IP20
  • żarówka w zestawie: NIE
  • klasa energetyczna: A++

Uwaga: produkt może wymagać samodzielnego złożenia.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Niemiecki producent oświetlenia, marka MW-Light to lampy utrzymane w różnych designerskich stylach, które sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach o nowoczesnym charakterze. Niektóre produkty zostały zaprojektowane z myślą o oświetleniu ogrodu, cechując się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak intensywne nasłonecznienie czy przymrozki.

NEWSLETTER
@