Lampa z ptasich piór Eos XXL UMAGE

Kod produktu: 02041

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Lampy i abażury z piór naturalnych UMAGE Denmark

Opis produktu

Największa lampa wisząca z ptasich piór z kolekcji EOS marki UMAGE. Jedna z najpiękniejszych lamp, wyglądem przypominająca prawdziwa, dużą chmurę umieszczoną pod sufitem. Została wykonana z około 13.500 sztuk ptasich piór, które ręcznie umieszczono na papierowym rdzeniu. Żarówka jest całkowicie osłonięta, dzięki czemu emitowane światło jest delikatne, a nie jaskrawe.

Lampa Eos najlepsze zastosowanie znajdzie w dużej jadalni, sypialni i w każdym innym miejscu, które chcesz lekko oświetlić wyjatkową lampą wiszącą. Wygląd skrzydlatej kuli nadaje wnętrzu ciepła i poczucia luksusu. Nie musisz się martwić jak wyczyścić pióra, abażur zachowa swoją czystość po użyciu suszarki do włosów. Lampa jest dostarczana w eleganckim pudełku. Eos XXL może być lampą wiszącą, a po zamontowaniu jej na dowolnej podstawie ze standardowym gwintem E27 stanie się lampą podłogową lub stołową.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane w zestawie, dlatego zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4 cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Projekt: William Ravn & Søren Christensen
  • Materiał: naturalne pierze (około 13.500 sztuk), papier
  • Średnica: 110 cm
  • Wysokość: 70 cm
  • Źródło światła: żarówka E27 max 60W lub odpowiednik żarówki energooszczędnej – niedołączone do zestawu

NEWSLETTER
@