Lampa wisząca umber Clava Dine UMAGE

Kod produktu: 2303
Marka: UMAGE
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 279,00 zł
ILOŚĆ: -+

Lampa wisząca umber Clava Dine UMAGE to nowe wcielenie popularnego modelu Clava, wykonana z aluminium i przeznaczona w szczególności do umieszczenia jako lampa nad stół w jadalni. Użyty kolor Umber to nawiązanie do wykorzystywanego w malarstwie ciepłego, eleganckiego barwnika uzyskanego głównie z czerwonego iłu. Większa średnica - 43 cm, zapewni doskonałe oświetlenie stołu. Jej kształt nawiązuje do tykwy, dzięki czemu daje szerokie, dolne światło plus efektownie rozproszone poprzez szereg małych otworów - boczne.

Zawieszenie lampy oraz żarówka nie są sprzedawane razem w zestawie. Zalecamy użycie zawieszenia z oplotem dostępnego w naszym sklepie: kolor biały, kolor czarny. Możesz także użyć własnego zawieszenia pod warunkiem, że ma średnicę 4cm i zdejmowany lub odkręcany pierścień do mocowania lampy.

  • Materiał: aluminium
  • Kolor: umber (czerwony ił), wnętrze białe
  • Średnica: 43 cm
  • Wysokość: 28 cm
  • Źródło światła: żarówka E27 LED max 15W – brak w zestawie
  • Projekt: Soren Ravn Christensen

Lampa Clava Dine wykonana jest z metalu i przeznaczona do samodzielnego złożenia. Składa się z dwóch elementów. Wszystkie produkty UMAGE są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lampa wisząca umber Clava Dine UMAGE

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

UMAGE to nowa nazwa marki Vita Copenhagen obowiązująca od połowy 2018 roku. Marka tworzy oświetlenie w skandynawskim stylu dostarczane w eleganckich pudełkach. Wiele modeli lamp UMAGE jest do samodzielnego montażu, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, które zwykle poświęcane są na złożenie i transport w dużych opakowaniach. Oszczędności uzyskane w ten sposób pozwalają na poświęcenie więcej czasu na projektowanie, najlepsze materiały i ochronę naszej planety – wszystko w bardzo przystępnych cenach.

NEWSLETTER
@