Lampa Bollard Menu LED czarna

Kod produktu: 1400539
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 450,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Bollard to czarna lampka zaprojektowana przez amerykańskiego projektanta Shane Schnecka. Pracujący w swoim Sztokholmskim studio, projektant przemysłowy, wraz ze swoim zespołem, pracuje dla ludzi i firm, które powidziwiają prostotę i nowoczesność. Dąży do pomostu pomiędzy światem projektowania i technologii, do wyzwań standardów branżowych i odkrywania nowych rozwiązań współczesnego życia.

Lampa Bollard jest inteligentnym przykładem takiego podejścia w praktyce. Początkowo Bollard może wyglądać jak każda inna, zwykła lampa wisząca, ale sprytnie zaprojektowany klips i podstawa, umożliwia wykorzystać lampę w wielu sytuacjach. Zawieszona u sufitu, działa jak tradycyjna lampa sufitowa, przeciągając przewód w bok, może pracować jako światło punktowe. Może być również wykorzystana jako światło umieszczone na podstawie lub poziomo na półce.

Uniwersalna lampa, którą można używać samodzielnie lub zgrupować i używać w domu, biurze lub np. kawiarni.

  • Średnica: 11 cm
  • Wysokość: 13 cm
  • Długość przewodu: 300 cm
  • Mocowanie żarówki: GU10 LED (moc maksymalna 5W) - brak w zestawie
  • Materiał: silikon, tworzywo sztuczne
  • Projekt: Shane Schneck
450,00 zł
Wysyłka do 48 godzin

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@