Tekstylia kuchenne Ladelle

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Tekstylia kuchenne Ladelle – bo kuchnia też może mieć styl

Chociaż wiele osób wybierając fartuchy czy ściereczki kuchenne kieruje się wyłącznie ich wyglądem, a po pewnym czasie użycia wolą je wyrzucić niż wyprać. Kto raz przekonał się do jakościowych produktów, będzie do nich wracał. Taka jest marka Ladelle, mająca 30 lat doświadczenia w wytwarzaniu tekstyliów do kuchni i na stół.

Ściereczki, rękawice i fartuchy kuchenne Ladelle

W gamie produktów Ladelle znajdują się przede wszystkim fartuchy kuchenne, ściereczki oraz rękawice i uchwyty do gorących naczyń. Wyróżnia je ciekawy design oraz wysoka jakość i trwałość wzorów. Wszystkie przedmioty wykonane są z grubej bawełny, a rękawice z izolacyjnym wkładem są dodatkowo pikowane. Można je prać w pralce.

Bezpieczne tekstylia do kuchni marki Ladelle

Niemiecka marka dużą wagę przywiązuje do jakości. Kuchenne tekstylia Ladelle są produkowane przez użycia barwników zawierających związki azotowe. Firma nie tylko zapewnia trwałość kolorów, ale i bezpieczeństwo. Tego typu barwniki zostały wycofane w krajach Zachodu jako niebezpieczne dla zdrowia i środowiska, jednak nadal często używane są np. w Chinach, gdzie nie obowiązują takie regulacje.

NEWSLETTER
@