Kuchenna łopatka silikonowa Elevate Silicone Joseph Joseph

Kod produktu: 10172
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 55,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kuchenna łopatka silikonowa Elevate Silicone Joseph Joseph. Wąska łopatka do przewracania potraw, otwory w jej powierzchni pozwalają usunąć nadmiar tłuszczu. Dzięki specjalnie wyprofilowanej rączce, nigdy więcej nie zabrudzisz blatu. Jej ergonomiczne wygięcie i obciążnik, utrzymują elastyczną główkę narzędzia ponad jego powierzchnią. Łyżka zniesie wysokie temperatury gotowanej i smażonej potrawy.

Akcesoria kuchenne Elevate™ Silicone to seria produktów, która posiadaj sprytne podpórki utrzymujące Twoje powierzchnie w czystości podczas gotowania. Technologia Elevate™ zaprojektowana została w celu poprawy higieny i zmniejszenia bałaganu w kuchni.

  • Wymiary: 31,7 x 6,4 x 3,4 cm
  • Materiał: silikonowa główka odporna na temperaturę do +270oC, nylonowa rączka odporna na temperaturę do +200oC, wolna od BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Nadaje się do powierzchni nieprzywieralnych
  • Uwaga: nie można pozostawiać akcesoriów Elevate Silicone w naczyniu podczas gotowania i smażenia. Aby zapobiec przebarwieniom, należy unikać kontaktu z silnymi barwnikami, takimi jak kurkuma.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kuchenna łopatka silikonowa Elevate Silicone Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  15-04-2020   M.

jest ok


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@