Kubki termiczne z uchwytem

Chcesz, by Twoje gorące napoje pozostawały długo ciepłe, a zimne zachowały przyjemny chłód nawet w upalny dzień? Kubki termiczne są akcesorium stworzonym, by spełnić Twoje oczekiwania. Ergonomiczny uchwyt zapewni Ci komfort użytkowania kubków. Wysoka jakość wykonania sprawi, że będziesz z przyjemnością korzystać ze swojego ulubionego kubka przez bardzo długi czas.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Praktycznie kubki termiczne z uchwytem można wszędzie ze sobą zabrać i długo cieszyć się idealną temperaturą napoju. To nie tylko modny gadżet, który pozwala się pochwalić byciem nowoczesnym. Są sytuacje, których nie sposób wyobrazić sobie bez niego.

Kubki termiczne z uchwytem – praktyczne w plenerze i w podróży

Są osoby, które nie lubią takich „wynalazków” właśnie ze względu na kwestie wygody. Najlepiej im się trzyma klasyczny kubek termiczny z dużym uchem, nieufnie więc podchodzą do tych termicznych. Wyposażone w uchwyt rozwiązują ten problem. Kubek termiczny z rączką jest wygodny do picia, pewnie leży w dłoni, a szczelnie zamykana pokrywka i izolujące ścianki sprawią, że np. herbata czy kawa długo zachowa ciepło. Z kolei wlana do niego schłodzona lemoniada czy frappe nawet przez parę godzin zachowają przyjemny chłód w sam raz na upały.

Towarzysz na wycieczkę i biwak - kubek termiczny z rączką

Tego rodzaju kubki termiczne znakomicie sprawdzają się podczas długich wędrówek, jak i zawsze wtedy, kiedy spędzasz czas przy ognisku lub w namiocie. Dla wypoczywających albo pracujących na świeżym powietrzu to coś, bez czego czasem trudno wyobrazić sobie udany dzień.

NEWSLETTER
@