Izolowane kubki termiczne

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Kubki izolowane termiczne na kawę do biura

Estetyczne i funkcjonalne kubki izolowane świetnie sprawdzą się jako wyposażenie każdego biura czy domu. Można je zabrać w podróż, by móc delektować się napojem o odpowiedniej temperaturze. Nasze kubki termiczne zapewniają utrzymanie określonej temperatury dzięki specjalnym materiałom, które zostały wykorzystane przy ich wykonywaniu. Są to, m.in. silikon, porcelana, podwójne szkło itd. Dostępne są kubki w wielu kolorach i o różnych wzorach, z przykrywką i bez. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Kubki izolowane pozwalają utrzymać odpowiednią temperaturę napoju przez dłuższy czas. Jest to możliwe dzięki izolowanym ściankom, które zatrzymują ciepło, i tym samym Twoja kawa i herbata zawsze będzie ciepła! Kubki izolowane termiczne możesz kupić jako wyposażenie biura, dla swoich pracowników, praktyczny upominek dla klientów i kontrahentów, ale też do domu jako alternatywę dla tradycyjnych kubków. Są fantastyczną opcją w podróży!

Kubki do biura – ceny w Galerii Limonka

Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami, wybieramy produkty, które najlepiej wpisują się w aktualne trendy i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Łączymy wysoką jakość z atrakcyjnie niską ceną, dlatego w naszym sklepie ceny kubków izolowanych zaczynają się już od niewiele ponad 40 zł. Kubki izolowane są dostępne w szerokiej palecie kolorów i wzorów, a także o różnej pojemności, możesz wybrać wariant idealny dla siebie, swoich pracowników lub bliskiej Ci osoby.

Kubki do biura – sklep i nasza kolorowa oferta

Kubki izolowane termiczne występują w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych wzorach. Proponujemy szklane kubki z silikonową opaską, która nie tylko pełni funkcję ozdoby, lecz także zabezpiecza dłonie przed gorącym napojem. Wyposażone są dodatkowo w wieczko z otworkiem. Inną naszą propozycją są kubki izolowane porcelanowe z podwójnymi ściankami i silikonowym wieczkiem ułatwiającym picie napoju np. w drodze do pracy.
Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj, co jeszcze możemy Ci zaproponować. Zapewniamy szeroki wybór kubków w wielu kolorach i wzorach, o różnych pojemnościach. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i ozdobione zgodnie z aktualnymi trendami. Kubki izolowane to opcja polecana szczególnie miłośnikom dobrej herbaty i kawoszom. W biurze będą fantastycznie prezentowały się w jednym wybranym wariancie kolorystycznym lub w kilku, dla każdego jego ulubiony kolor.
Polecamy kubki izolowane termiczne do biura i do domu. To doskonała propozycja również dla miłośników podróży. Wybierz wariant dla siebie, swoich pracowników lub bliskich. Ciesz się zawsze swoim ulubionym napojem we właściwej temperaturze.

NEWSLETTER
@