Kubki do kuchenki mikrofalowej M-Cuisine Joseph Joseph

Kod produktu: 45012
  opinie: 0
CENA: 79,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Miłośników posiłków przygotowywanych w kuchence mikrofalowej ucieszy rewelacyjny zestaw - kubki do kuchenki mikrofalowej M-Cuisine marki Joseph Joseph. Komplet składa się z dwóch kubków z pokrywkami z otworem. Odprowadzają one parę oraz zapobiegają rozlewaniu się zawartości. Specjalna konstrukcja opiera się na podwójnych ściankach. Te wewnętrzne są zabezpieczone przed poważnym nagrzaniem w czasie podgrzewania.

Kubki do kuchenki mikrofalowej M-Cuisine Joseph Joseph należą do serii naczyń zaprojektowanych z myślą o osobach, które przygotowują posiłki szybko i wygodnie. W wielu sklepach można kupić gotowe dania do podgrzania, które w kilka minut zamienią się w pyszny gorący posiłek.

Idealnie nadają się do przyrządzenia zup, mięsa, owsianki, napojów, deserów i innych posiłków. Funkcjonalność, nowoczesna kolorystyka i oryginalny design to zalety produktów z linii M-Cuisine.. Poszczególne  elementy wykonane są z tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Można je myć w zmywarce. Ważne: przy podgrzewaniu powyżej 5 minut ścianki mogą być gorące.

  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Wymiary pojedynczego kubka: 11 x 12,5 x 9cm
  • Pojemność pojedynczego kubka: 360ml
  • Można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@