Kubek termiczny z uchwytem, stalowy Stanley Classic 0,35 Litra, zielony

Kod produktu: 10-09366-005
Marka: Stanley
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 149,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kubek termiczny z uchwytem, stalowy Stanley Classic 0,35 Litra, zielony o podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach, zapewnia długie utrzymanie temperatury. Jest tak wiele rzeczy do kochania w tym kubku. Na początek ma dużą pojemność, więc nie ma potrzeby skąpienia sobie napoju. Legendarna izolacja próżniowa Stanley oznacza, że ​​Twoje ulubione napoje pozostaną gorące (lub zimne), zabierając Cię na przerwę na kawę. Wreszcie, jest w nim bezpieczna, wciskana pokrywa z Tritanu™ ułatwiająca popijanie napoju przy ognisku, miejscu pracy lub kuchni. Twoje zdrowie!

Wykonany ze stali nierdzewnej 18/8, z pokrywką z tworzywa sztucznego, zapobiegającą rozlaniu zawartości, a wygodny ustnik zapewnia komfort użytkowania. Szeroka, stabilna podstawa oraz duży, praktyczny uchwyt pozwolą bezpiecznie cieszyć się ciepłem i smakiem przygotowanej wcześniej kawy czy herbaty.

Firma Stanley zaprojektowała pierszy termos ze stalowym wkładem w 1913 roku i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

 • Pojemność: 0,35 Litra
 • Wysokość: 10,7 cm
 • Średnica: 9 cm
 • Szerokość: 12 cm
 • Materiał: stal nierdzewna 18/8, Tritan - tworzywo sztuczne wolne od BPA
 • Izolacja próżniowa
 • Utrzymanie temperatury*:
  • wysoka: 1,5 godziny
  • niska: 3 godziny
  • lód: 15 godzin

*Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury. Dla wydłużenia czasu utrzymania temperatury zaleca się, aby najpierw wypełnić naczynie gorącą wodą i pozostawić na pięć minut szczelnie zamknięte, po czym opróżnić i napełnić docelowym napojem lub potrawą oraz szczelnie zamknąć. W przypadku, gdy przechowywany ma być produkt zimny lub chłodny należy użyć wody zimnej.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kubek termiczny z uchwytem, stalowy Stanley Classic 0,35 Litra, zielony

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  13-08-2021   Jadwiga

Kubek spełnia moje oczekiwania

  28-04-2021   Tomek

Kubek spełnił moje oczekiwania. To już kolejny mój zakup z tej marki i jak na razie się nie zawiodłem. Polecam.


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@