Kubek termiczny z silikonową opaską Easy-Grip Leak-Lock Aladdin biały

Kod produktu: 10-02679-007
Marka: Aladdin
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 110,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kubek termiczny z białą, silikonową opaską Easy-Grip Leak-Lock Aladdin 0,47 Litra - bardzo szczelna zakrętka, z dodatkową blokadą zapobiegającą przypadkowemu otwarciu.

Stylowy sposób na zabranie ze sobą do pracy, szkoły czy po prostu na spacer, ulubionego napoju - pysznej kawy czy zdrowej herbaty. Wyposażony w nową, intuicyjną, szczelną pokrywę z otworem Leak-Lock™ - zamknięcie, pozwalającą na łatwe otwieranie, zamykanie i picie - obsługa jest naprawdę bardzo prosta.

Idealny kubek do codziennego noszenia kawy na wynos, pasuje do większości uchytów samochodowych i można go myć zmywarce. Korpus ze stali nierdzewnej jest izolowany próżniowo, aby napoje były gorące przez nawet 3-4 godziny (zależne od temperatury napoju i otoczenia).

Wyposażony jest w silikonową, żłobioną opaskę, dzięki której pewnie trzymamy kubek, bez dyskomfortu termicznego.

Bez względu na to dokąd zmierzasz, kiedy się tam dostaniesz, Twoja torba będzie sucha, a napój będzie taki jak Ci smakuje najbardziej!

 • Pojemność: 0,47 Litra
 • Średnica: 7,6 cm
 • Wysokość: 20,2 cm
 • Utrzymuje stałą temperaturę* napojów:
  • gorących do 4 godzin
  • zimnych do 7 godzin
 • Materiał: stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne wolne od BPA
 • Izolacja próżniowa: podwójne ścianki Thermavac™
 • Można myć w zmywarce

Pomiary zdolności utrzymania temperatury przez kubek dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków termicznych, przed wlaniem do nich właściwych napojów, należy wypełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kubek termiczny z silikonową opaską Easy-Grip Leak-Lock Aladdin biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@