Kubek termiczny 0,47 Litra stalowy Neverleak Stanley zielony

Kod produktu: 10-09851-006
Marka: Stanley
CENA: 145,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kubek termiczny 0,47 Litra stalowy Neverleak Stanley zielony. Kubek kawy, który nie przecieka, co jest zasługą zastosowania technologii NeverLeak™. Został zaprojektowany po to, aby można go było bezpiecznie nosić w torbie lub plecaku, nie roniąc ani kropli. Szczelny kubek, który całą sekretną technologię ma ukrytą w nakrętce pokrywki. Można ją ustawić w trzech położeniach zapewniajacych trzy funkcje:

  • uszczelnienie ustnika;
  • ochrona otworu do picia przed kurzem i zabrudzeniem;
  • zapewnia możliwość rozłożenia na części w celu dokładnego umycia.

W tym izolowanym próżniowo, stalowym kubku zawartość pozostaje gorąca przez 7 godzin i zimna przez 10 godziny, a kostki lodu mogą przetrwać nawet 30 godziny.

Trwały i bezpieczny kubek podróżny Stanley został opracowany tak, aby można było z niego długo korzystać dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, takich jak stal nierdzewna 18/8, która słynie z wytrzymałości i odporności na rdzę. Kubek na kawę jest wykonany z materiału BPA-FREE, dzięki czemu do kawy nie przenikają żadne substancje - 100% bezpieczny do kontaktu z żywnością. Higieniczna pokrywka to super łatwe czyszczenie kubka. Pokrywkę można rozłożyć na części celem dokładnego ręcznego umycia lub w zmywarce (górny kosz).

Obietnica Stanleya „Built for life” to motto, które producent stosuje od 1913 roku, projektując solidne i wygodne produkty do przenoszenia żywności i napojów. Produkty Stanley są objęte dożywotnią gwarancją na wady produkcyjne. Jeśli produkt nie spełnia swojej legendarnej reputacji, Stanley zrobi wszystko, aby go naprawić. To takie proste.

  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne - wolne od BPA
  • Średnica: 7,2 cm
  • Wysokość: 20,9 cm
  • Pojemność: 0,47 Litra
  • Można myć w zmywarce

*pomiar zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą wypełnionego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków termicznych, przed wlaniem do nich właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kubek termiczny 0,47 Litra stalowy Neverleak Stanley zielony

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@