Kubek termiczny 0,3 Litra stalowy Stanley zielony

Kod produktu: 10-10292-001
Marka: Stanley
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 106,14 zł 122,00
Promocja obowiązuje do: 2021-09-30
ILOŚĆ: -+

Kubek termiczny 0,3 Litra stalowy Stanley zielony. Wykonany w technologii podwójnych ścianek ze stali nierdzewnej 18/8. Na zewnątrz malowany proszkowo, dzięki czemu zachowuje swój kolor przez wiele lat. Przechowywany w nim napój, długo utrzyma swoją temperaturę*: wysoka: do 1,5 godzin; niska: do 5 godzin; lód: do 20 godzin.

Przezroczysta pokrywka wykonana z Tritanu posiada otwór, który umożliwia picie bez konieczności zdejmowania pokrywki z naczynia oraz chroni napój przed przedostaniem się kurzu, owadów i zanieczyszczeń. Szklanka termiczna posiada gumowane dno chroniące blat przed porysowaniem. Naczynie ma zastosowanie wszędzie tam gdzie przebywamy i można je używać zarówno do wody, kawy, herbaty, jak i wina, koktajli i innych alkoholi. Kubek po założeniu pokrywki nie jest szczelny.

  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, Tritan - tworzywo sztuczne - wolne od BPA
  • Średnica: 8,7 cm
  • Wysokość: 12,4 cm
  • Pojemność: 0,295 Litra
  • Izolacja próżniowa - podwójne ścianki
  • Szeroki wlew
  • Można myć w zmywarce

*pomiar zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą wypełnionego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków termicznych, przed wlaniem do nich właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kubek termiczny 0,3 Litra stalowy Stanley zielony

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@