Kubek łazienkowy, ceramiczny Blomus Sono tarmac

Kod produktu: B69156

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pojemniki łazienkowe, kubki na szczoteczki do zębów

Opis produktu

Kubek łazienkowy, ceramiczny Blomus Sono tarmac to ulepszenie projektu Twojej łazienki. Miękkie krawędzie, pochlebny kształt, a także przyjemna, miękka powierzchnia - dzięki szczoteczce do zębów przechowywanej w eleganckim szarym odcieniu Tarmac (asfalt), higiena jamy ustnej to czysta przyjemność. Od wewnątrz kubek jest glazurowany i łatwy do czyszczenia.

Sono to ceramiczne akcesoria do łazienki projektowane zgodnie z hasłem wszystko czego potrzebujesz to dobre samopoczucie. Wykonane z najwyższą starannością, zaprojektowane przez markę Blomus. Obłe kształty, świetne wykończenie, praktyczne akcesoria, które ozdobią Twoją łazienkę. W tej wyjątkowej, nowoczesnej serii znajdziesz dozowniki do mydła w płynie, szczotki do WC, praktyczne pojemniki łazienkowe i podstawki.

Blomus to jeden ze światowych liderów w produkcji elementów wyposażenia wnętrz, a w szczególności akcesoriów łazienkowych. Firma słynie z indywidualnego, ekskluzywnego stylu z wykorzystaniem prostych kształtów geometrycznych i stosowania najwyższej jakości materiałów.

  • Średnica: 8,5 cm
  • Wysokość: 11 cm
  • Pojemność: 300 ml
  • Materiał: ceramika, silikon
  • Projekt: Flöz Industrie Design
NEWSLETTER
@