Kosmetyczka neoprenowa VW T1 Bus surfing, flower, czerwona

Kod produktu: BR-BUNE41
  opinie: 0
CENA: 129,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Jedyna w swoim rodzaju, wielofunkcyjna, uniwersalna, neoprenowa saszetka - kosmetyczka w kształcie legendarnego busa VW T1. Jej biało-czerwony, surferski wzór z kwiatami, bardzo zwraca uwagę. Kosmetyki, drugie śniadanie, narzędzia, wszystkie te rzeczy spokojnie można w niej przenosić. Poza tym jest także świetnym schładzaczem. Dzięki wielu praktycznym detalom, takim jak wewnętrzne siatkowe kieszenie, rączka do przenoszenia w kształcie deski surfingowej, haczyk do swobodnego powieszenia, izolujący neopren, czy duży suwak. Saszetka ta bardzo dobrze sprawdzi się w rękach sportowców, podróżników, rodziców i dzieci.

  • Materiał: neopren
  • Wymiary: 30 x 14 x 12 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Volkswagen Classic Collection to wyjątkowe gadżety niemieckiej marki Brisa Entertainment GmbH związane z kultowym busem VW T1 i słynnym Garbusem, samochodami pasjonującymi wielu fanów na całym świecie.

Legendarny Ogórek VW to symbol oryginalności, wolności i niezależności, który nadal fascynuje. VW Beetle jest symbolem ducha dawnych czasów zachwycającym swym niepospolitym stylem. Gadżety VW T1 i VW Beetle z pewnością wyróżnią Cię wśród innych osób swoją elegancją i renomą kojarzoną z marką Volkswagen. Produkty Volkswagen Collection to wysoka jakość, styl i prestiż.

NEWSLETTER
@