Korkociąg z drewna bukowego Vigne Peugeot

Kod produktu: PG-200572
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 219,00 zł
ILOŚĆ: -+

Korkociąg z drewna bukowego Vigne Peugeot. Łączy w sobie autentyczność i innowację z perfekcją.

Czy jesteś miłośnikiem wina? Czy podoba Ci się również wygląd drewna i chcesz otaczać się przedmiotami, które są praktyczne w codziennym użytkowaniu? Korkociąg Peugeot Vigne jest stworzony dla Ciebie. Wykonany z bukowego drewna PEFC, z uchwytem przypominającym winorośl - wielką tradycję winnic. Korkociąg został wyprodukowany z największą starannością w fabryce Peugeot we Franche-Comté. Jest to zatem praktyczny korkociąg o wysokiej wydajności. Jego śruba działa tak, aby umożliwić łatwe usunięcie korka. Jest również wyposażony w całkowicie nowy, opatentowany system wyrzucania korka, który po pierwsze pozwala na wkręcenie korkociągu w sposób ciągły, po drugie całkowite usunięcie korka z butelki.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: metal, drewno bukowe
  • Wysokość: 18 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Korkociąg z drewna bukowego Vigne Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@