Kompaktowy młynek do pieprzu ze stali nierdzewnej w etui 10 cm Peugeot Pocket

Kod produktu: PG-35662
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 10 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 259,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kompaktowy młynek do pieprzu ze stali nierdzewnej w etui 10 cm Peugeot Pocket. Zaprojektowany dla wszystkich miłośników pieprzu! Niezależnie od miejsca, czy to piknik nad wodą, wędrówka po ośnieżonym szczycie, kolacja w restauracji czy spotkania z przyjaciółmi, nic nie przebije dobrego, świeżo zmielonego pieprzu.

Młynek kieszonkowy do pieprzu

Zaprojektowany z myślą o miłośnikach pieprzu, Peugeot stworzył ten kompaktowy młynek ze stali nierdzewnej z ochronną osłoną filcową... idealną obudową, którą można wszędzie ze stylem zabrać. Ten kieszonkowy, ręczny młynek do pieprzu można nosić ze sobą wszędzie. Jest wyposażony w mechanizm gwarantujący dożywotnią precyzję i regulację przemiału. Wielkość mielenia pieprzu można regulować jednym ruchem, dokręcając przycisk (od drobnego mielenia dla uzyskania mocnego aromatu do grubego mielenia, aby uwolnić prawdziwy smak pieprzu). Młynek kieszonkowy to idealne rozwiązanie, aby zawsze mieć pod ręką ulubioną przyprawę i w pełni wykorzystać cały jej smak.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: stal nierdzewna, filc (etui)
  • Mechanizm: stalowy
  • Wysokość: 10 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kompaktowy młynek do pieprzu ze stali nierdzewnej w etui 10 cm Peugeot Pocket

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@