Klucz do postarzania wina Peugeot

Kod produktu: PG-245078
Marka: Peugeot
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 269,00 zł
ILOŚĆ: -+

Klucz do postarzania wina francuskiej marki Peugeot. Specjalistyczne narzędzie sommelierskie, które pozwala natychmiast postarzyć wino i ujawnić jego cechy. Każda sekunda w winie naśladuje jednoroczne starzenie, efekt się kumuluje i jest nieodwracalny. Instrument działa skutecznie na wszystkie rodzaje win: białe, musujące, różowe, czerwone i naturalnie słodkie. Z kluczem można wyregulować balans smaki wina do gustu lub dokładnie ocenić jak rozwinie się z czasem smak wina sezonowanego. Produkt przeznaczony głównie dla kolekcjonerów win, dzięki czemu mogą zarządzać sprawniej swoją winiarnią.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: opatentowany stop metalu
  • Długość: 15 cm

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Klucz do postarzania wina Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-01-2022   Bogusława

Otrzymałam to czego oczekiwałam. Trochę to niestety trwało, podobno przedłużała się inwentaryzacja, ale nie jest to też artykuł pierwszej potrzeby ;-) jest ok

  22-05-2020   Magdalena

Profesjonalny klucz do postarzania wina, trudny do znalezienia w Polsce, działa świetnie, dokładnie tak jak powinien.


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@