Kieliszki do wina czerwonego Burgund Schott Zwiesel Taste 6 sztuk

Kod produktu: SH-8741-140-6
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 140 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 120,00 zł
ILOŚĆ: -+

Bardzo duże kieliszki do wina czerwonego Burgund niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Taste. Ponadczasowy kształt kielichów opartych na solidnej nóżce jest jednocześnie elegancki i trwały. Seria Taste przeznaczona jest do codziennego użytku. Wysoki kielich o delikatnie poszerzonym dnie, uwypukli intensywny smak i aromat wina. Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 790 ml
  • Wysokość: 22,7 cm
  • Średnica: 11,1 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do wina czerwonego Burgund Schott Zwiesel Taste 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  04-09-2020   Lucy

aż wino smakuje dużo lepiej. poważnie, proponuję spróbować, nie kosztują majątku, a warto odżałować te kilka groszy więcej i mieć te kryształy


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@