Kieliszki do wina czerwonego Bordeaux Schott Zwiesel Diva 6 sztuk

Kod produktu: SH-8015-22-6
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 210,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszki do wina czerwonego Bordeaux niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Diva, łączącej w sobie styl klasyczny z nowoczesnym. Smukły kształt nóżek dodaje szczególnego uroku delikatnym kielichom. Nowoczesny kielich zaprojektowany został z myślą o specjalnych okazjach. Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 591 ml
  • Wysokość: 26,1 cm
  • Średnica: 9 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do wina czerwonego Bordeaux Schott Zwiesel Diva 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  04-02-2022   Michał

Świetny stosunek jakości do ceny, eleganckie cienkie szkło i... ładny dźwięk :) Model Fortissimo jeszcze ładniejszy.

  14-01-2022   Krzysiek

obniżam ocenę za termin realizacji.... już miałem rezygnować a tu niespodzianka, pojawił się kurier ;-) Kieliszki oceniam bardzo wysoko! Są bardzo eleganckie, szkło bardzo przyjemne w dotyku jak można to określić. Jestem zadowolony.

  14-12-2021   Grazyna

polecam


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@