Kieliszki do lekkich win musujących Sensa Schott Zwiesel Limited Edition

Kod produktu: SH-121227
Dostępna ilość: 192 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 75,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kieliszki do lekkich win musujących Sensa Schott Zwiesel Limited Edition. Przeznaczone szczgólnie do do win z winogron: Trollinger, Portugieser, Vernatsch. Lekkie wina, takie jak Mueller-Thurgau i świeży Riesling lub Portugieser, pasują najbardziej do kieliszków SENSA LIGHT & FRESH o wąskiej ściance.

W skład zestawu wchodzą:

  • kieliszki do wina musującego, pojemość: 388 ml - 2 sztuki
  • opakowanie prezentowe

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Materiał: szkło krysztalowe
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do lekkich win musujących Sensa Schott Zwiesel Limited Edition

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@