Kieliszki Bordeaux Schott Zwiesel Bistro Line 6 sztuk

Kod produktu: SH-8900-130-6
  opinie: 0
Dostępna ilość: 839 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 100,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kieliszki Bordeaux Schott Zwiesel Bistro Line 6 sztuk do codziennego użytku. Idealne szkło dla minimalistów ceniących sobie dobry design i funkcjonalność zastawy stołowej. Szeroki kielich umieszcza się na krótkiej nóżce, oferując dużą przestrzeń do rozwoju aromatów i smaku eleganckich napojów. To formalne udoskonalenie ma także wiele zalet w codziennym użytkowaniu: seria Bistro Line jest wyjątkowo oszczędna w przechowywaniu, mocna, trwałą i łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu kolekcja jest szczególnie praktycza, pozwala cieszyć się przyjemnością na piknikach lub imprezach w ogrodzie, ale także w barach, hotelach i restauracjach.

Kryształowe szkło Tritan® Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, jest udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 625 ml
  • Wysokość: 17,2 cm
  • Średnica: 9,55 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® Protect wolne od związków baru i ołowiu

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@