Kieliszek do win musujących Les Impitoyables N°4 Peugeot

Kod produktu: PG-250324
  opinie: 0
CENA: 109,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszek do win musujących Les Impitoyables N°4 Peugeot. Jego kształt został specjalnie zaprojektowany, aby odkryć wszystkie cechy szampanów i innych win musujących. Ten kieliszek jest wyjątkowym produktem wytwarzanym ręcznie ze szkła, zgodnie z tradycją.

Podobnie jak w przypadku wszystkich pozostałych kieliszków i szklanek z kolekcji Les Impitoyables, ten lśniący kieliszek do wina dostarcza nowych wrażeń w świecie smaków i aromatów. Aby odkryć zapachy w winie, ważne jest, aby je napowietrzać. Impitableable N°4 do win musujących jest opływowy po to, aby pomieścić idealną objętość przy jednoczesnej minimalizacji napowietrzania. Ma matowy obszar na dnie kielicha, aby zachęcić do pojawienia się kolumn bąbelków. Największy poziom umieszczony w górnej części szkła, intensyfikuje percepcję zapachów i zatrzymuje ich rozproszenie. Impitoyable N°4 jest zaproszeniem do życia, aby dzielić się i świętować wyjątkowe chwile.

Z kolekcją Les Impitoyables smak staje sie perfekcją. Do każdego rodzaju wina przeznaczony jest odpowiedni kieliszek o kształcie takim, by najlepiej uwolnić aromaty i walory smakowe. Les Impitoyables to narzędzie sztuki i smaku, które przyniesie przyjemność entuzjastom i wymagającym profesjonalistom poszukującym nowych doświadczeń w świecie smaku i aromatu.

  • Wysokość: 23 cm
  • Pojemność: 240 ml
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek do win musujących Les Impitoyables N°4 Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@