Kieliszek do win dojrzałych czerwonych i białych Les Impitoyables N°3 Peugeot

Kod produktu: PG-250317
  opinie: 0
CENA: 139,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszek do win dojrzałych czerwonych i białych Les Impitoyables N°3 Peugeot. Jego kształt został specjalnie zaprojektowany, aby być wspaniałą wizytówką dla win. Ten kieliszek do wina jest wyjątkowym produktem wytwarzanym ręcznie ze szkła, zgodnie z tradycją.

Odkryj tajemnice win, które dojrzewały przez lata.

Kieliszek do wina Les Impitoyable N°3 to narzędzie, które przyniesie przyjemność oświeconym entuzjastom i wymagającym profesjonalistom poszukującym nowych doświadczeń w świecie smaku i aromatu. Dzięki wydłużonej, owalnej formie, ten ręcznie wytwarzany kieliszek do wina zapobiega nagłemu ruchowi, który może spowodować traumatyzację szlachetnego, dojrzałego wina poprzez nadmierne napowietrzenie. Dość duża średnica wewnętrzna pozwala na duże rozproszenie bukietu smakowego. Traktowane z takim szacunkiem wino, będzie oferowało nam wszystkie sekrety swojego długiego dojrzewania. Duża średnica otworu, ujawnia pełnię i harmonię wina na podniebieniu. Degustacja jest sztuką a tutaj staje się doskonałością.

Z kolekcją Les Impitoyables smak staje sie perfekcją. Do każdego rodzaju wina przeznaczony jest odpowiedni kieliszek o kształcie takim, by najlepiej uwolnić aromaty i walory smakowe. Les Impitoyables to narzędzie sztuki i smaku, które przyniesie przyjemność entuzjastom i wymagającym profesjonalistom poszukującym nowych doświadczeń w świecie smaku i aromatu.

  • Wysokość: 24 cm
  • Pojemność: 710 ml
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek do win dojrzałych czerwonych i białych Les Impitoyables N°3 Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@