Kieliszek do grappy The First Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Kod produktu: SH-1332-155-2
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 438,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kieliszek do grappy The First Zwiesel 1872 - 2 sztuki. Pochodzi z rozbudowanej, specjalnej oferty szkła Zwiesel 1872. Elegancka forma serii kieliszków The First to rozkosz dla zmysłów dotyku i wzroku. Otwiera ona przed nami drzwi do tajemnic win.

Ponadczasowy kształt kieliszków i lampek, opartych na solidnej nóżce jest jednocześnie elegancki i trwały. Seria The First przeznaczona jest zarówno do codziennego użytku w domu lub restauracjach. Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 187 ml
  • Wysokość: 23 cm
  • Średnica: 6,8 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
  • Nagroda: reddot design
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek do grappy The First Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@