Kawiarka Moka Kitchen Craft stalowo-miedziana

Kod produktu: KCLXCOF10CUP
  opinie: 0
CENA: 397,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Nowoczesna kawiarka z kolekcji LeXpress Moka marki Kitchen Craft. Minimalistyczna prostota i elegancja, z któej uzyskasz szlachetny smak kawy. Dzięki kawiarce doskonałe, aromatyczne espresso może być przyjemnym rytuałem każdego domowego poranka. Wzorem Włochów, naczynie stawia się na kuchence. Można je używać na kuchenkach gazowych (producent zaleca stosowanie podstawki na palnik gazowy), elektrycznych lub ceramicznych (nie na indukcyjnych). Kawiarka została wykonana z ze stali nierdzewnej o polerowanej powierzchni i górnym pojemniku z efektem polerowanej miedzi, składa się z trzech części:

  • dolnego pojemnika - na wodę
  • sitka z lejkiem - na kawę
  • górnego pojemnika z wieczkiem - na gotowe espresso, wyposażonego w żaroodporne uchwyty (boczny i górny)

Dzięki zastosowanym materiałom wysokiej jakości, kawiarka prezentuje się znakomicie. Doceniają je zarówno amatorzy, jak i profesjonalni bariści. Zdaniem fachowców, kawiarek nie powinno się myć detergentami – wystarczy przepłukać wodą i osuszyć. Charakterystyczny osad  jest jak najbardziej pożądany – kawa ma wówczas bardziej szlachetny smak.

  • Materiał: stal nierdzewna, silikon
  • Pojemność: 600ml - 10 filiżanek
  • Opakowanie prezentowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@