Kawiarka mała stalowa G.A.T. Eterna 100 ml

Kod produktu: 01-090-02

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Kawiarka mała, stalowa G.A.T. Eterna,dzięki formie przypominającej dzbanek, wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Solidna,stalowa obudowa, minimalistyczna konstrukcja oraz niezawodność to jej cechy charakterystyczne.

G.A.T. Eterna służy do jednoczesnego zaparzenia 2 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 100 ml.

Konstrukcja kawiarki:

Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu dziubkowi, nalewanie świeżej kawy jest bardzo łatwe. Świetnie wyprofilowana rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym ułatwiają przenoszenie kawy. Kawiarka została wyprodukowana we Włoszech.

Użytkowanie kawiarki:

Ten model kawiarki G.A.T. Eterna może być używany na kuchenkach gazowych, elektrycznych (nie nadaje się do kuchenek indukcyjnych). Należy ją tak ustawić na źródle ciepła, aby rączka znajdowała się poza jego zasięgiem.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 100 ml
NEWSLETTER
@