Kafeteria turystyczna do zaparzania kawy Stanley Adventure 1 Litr

Kod produktu: 10-01876-002

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Kochasz swoją kawę? Stanley ułatwi Ci jej zaparzenie na świeżym powietrzu. Kafeteria turystyczna Stanley Adventure to prosty zaparzacz przelewowy do kawy, przeznaczony do używania podczas wypraw turystycznych. Użycie zaparzacza jest niezwykle proste, a materiały użyte do jego produkcji wytrzymałe na warunki atmosferyczne i użytkowania.

Wewnętrzne sitko należy wypełnić mieloną kawą, a dzbanek wodą, po czym ustawić całość na źródle ciepła. Duża pojemność sprawia, że w kawiarce zaparzysz aż 6 filiżanek pysznego espresso. Dzięki silikonowemu uchwytowi rączka nie będzie się ślizgała w dłoniach.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 1 Litr
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne wolne od BPA, silikon
  • Można myć w zmywarce
NEWSLETTER
@