Intensywna świeca zapachowa ROSE DE MAI Le jardin de Julie

Kod produktu: ZVV008RMLJ
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 69,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Intensywna świeca zapachowa ROSE DE MAI Le jardin de Julie.

Róża centifolia (sto liści) występuje w kilku najbardziej znanych perfumach. Jest również znana jako Rose de Provence lub Rose de Mayo, ponieważ jest to jedyny miesiąc w roku, w którym kwitnie. W rozkwicie trwają bardzo krótko, co czyni je tak wyjątkowymi: otwierają się o świcie, to idealny czas na ich zebranie. Och, róża ... "królowa ogrodu", jeden z kwiatów, które mocno wpływają na emocje i namiętności!

Le Jardin de Julie to nowa linia zapachów dla domu, w którym dominuje francuskie powietrze. Jego drobiazgowa estetyka i kwiatowy aromat sprawiają, że są idealnymi elementami do wszelkiego rodzaju dekoracji. Kiedy Julia przyjmuje gości, zbiera kwiaty z ogrodu, tworząc improwizowany bukiet, który daje zawinięty w brązowy papier, podobnie jak kwiaciarnie na ulicach Francji.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 8,6 cm
  • Średnica: 7,8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 godzin
  • Wyprodukowano w Hiszpanii

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@