Akcesoria Stelton i:cons

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Stelton I:cons

I:cons to kolekcja duńskiej marki Stelton, obecnej na rynku od 1960 roku. To praktyczne rozwiązania dla tych, którzy są ciągle w biegu. Najwyższej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania stworzone zostały po to, aby zagwarantować użytkownikom wygodę.

Kubki termiczne Stelton To Go Click

W kolekcji Stelton i:cons pierwszoplanową rolę grają kubki termiczne. Stelton To Go Click występują w dwóch rozmiarach i oferują niepowtarzalną wygodę. Dzięki specjalnej pokrywce można pić z kubka w dowolnym miejscu dokoła krawędzi, trzymając naczynie swobodnie w dłoni. Jest on szczelny, z łatwym systemem zamykania i otwierania. To idealne akcesorium dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kawy lub herbaty, a do tego żyją dynamicznie i w biegu – ulubionym napojem mogą delektować się w drodze.

Praktyczne rozwiązania Stelton i:cons

Marka pochodzi z kraju, gdzie zimy potrafią być mroźne i kapryśne, więc kubek termiczny Stelton naprawdę dobrze spełnia swoją rolę. Oczywiście wykorzystać go można również latem, na zimne napoje. Dla tych, którzy są często w drodze, w ramach kolekcji Stelton i:cons stworzono również takie praktyczne przedmioty, jak poręczna składana skrobaczka do szyb czy minimalistyczne breloki.

NEWSLETTER
@