HPBA Anna Lewandowska

HPBA to Healthy plan by ann, produkty zaprojektowane przez Annę Lewandowską. Oferta zawiera wiele akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu. Stylowe i modne przedmioty, którym przyświeca idea zdrowego stylu życia.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Kubek z uchem Lewy HPBA czarny

29,00 zł
produkt niedostępny

Kubek z uchem Prawy HPBA biały

29,00 zł
produkt niedostępny

Healthy Plan by Ann - marka Ani Lewandowskiej

Oferta naszego sklepu skupia się na najcenniejszych rozwiązaniach dla Ciebie i Twojego domu. Staramy się zadbać nie tylko o funkcjonalność, ale również o poczucie piękna.

Healthy plan by ann to produkty zaprojektowane przez Annę Lewandowską, to wiele akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu. Na początek znajdziesz tutaj akcesoria, które pomogą Ci w przygotowaniu domowych posiłków. Są to zarówno gadżety do gotowania, jak i elementy zabezpieczające przed poplamieniem czy oparzeniem, deski kuchenne healthy plan by ann, deski do krojenia, fartuchy kuchenne, kubki, podkładki na stół, pojemniki obiadowe, rękawice kuchenne, torby na zakupy, sztućce marki HPBA.

Smaczne posiłki dzięki HPBA

Przygotowany posiłek możesz zabrać ze sobą niemal wszędzie dzięki prezentowanym pojemnikom na jedzenie. W jedzeniu poza domem pomogą Ci również sztućce marki Healthy Plan by Ann. Bez trudu zabierzesz to wszystko wszędzie w stylowych torbach, które sprawdzą się również na zakupach, wycieczkach, czy każdym innym spędzaniu walnego czasu poza domem.

HPBA w naszym sklepie

Healthy Plan by Ann to kategoria w sklepie pełna praktycznych i stylowych rozwiązań, które przypadną do gustu każdej nowoczesnej, aktywnej osobie ceniącej sobie wysoką jakość, nowoczesne rozwiązania i stylowe gadżety.

Z naszego bloga

> Nowe produkty HPBA Anna Lewandowska

NEWSLETTER
@