Gingko

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegary Gingko to lepsze i inteligentne życie

Marka Gingko wdraża nowoczesne rozwiązania i technologie w codziennych przedmiotach użytkowych. Czasami życie może być skomplikowane tak jak technologie, dlatego też produkty Gingko są proste w obsłudze, nie angażujące, co sprawia, że są popularne i odnoszą sukcesy na całym świecie. Projektanci rozwijają je, szukając nowych rozwiązań, które wymuszają powstanie etosu i ucieczki od nudy: projekty dla lepszego i inteligentnego życia.

Firma Gingko została założona w 2011 roku przez Paul Sun i jego żonę Natalie Sun, która jest głównym projektantem. Ich celem jest projektowanie i produkcja najwyższej jakości stylowych, funkcjonalnych i unikalnych, wysokiej jakości produktów dla domu i na prezent.

Budzik Gingko Click Clock

Ich pasja to głownie projektowanie nowoczesnych zegarów. Projektanci uważają, że mogą one być eleganckie, proste i funkcjonalne. Pierwszy zegar, który zdobył światowy rozgłos i popularność to model Click Clock z 2011 roku.

Zegary stołowe Click Clock

Wszyscy jesteśmy zakładnikami czasu, ale ze stylowymi zegarami Click Clock, na naszych warunkach. Wystarczy kliknąć palcami, lub delikatnie stuknąć w nocną szafkę, a na wyświetlaczu ukaże się godzina. Nie musisz już wypełniać sypialni stałym lub mrugającym wyświetlaczem czasu, ani nie musisz szukać swojego smartfona w ciemności. Budziki Click Clock wyłączają się automatycznie, gdy jest cisza w pokoju, lub ponownie się uruchamiają, gdy kliniemy palcami lub klaśniemy. Wyświetlana godzina wydaje się unosić na drewnianym bloku, ale to tylko połowa magii tych magicznych zegarków.

Budziki Gravity Click Click

Kiedy czas spotyka się z kolorami, myślimy, że to jest wspaniałe. Mieszczące się w jasnej, kolorowej obudowie i gładkiej, gumowej kostce, zaprojektowane z myślą o delikatnej drzemce i kontrolowanym grawitacyjnie alarmie, nowa kolekcja budzików Gravity Cube Click Clock sprawia, że każda minuta spędzona w łóżku ma znaczenie. Aby uruchomić drzemkę, wystarczy dotknąć miękkiej części kostki i wyłączyć alarm, a następnie przekręcić kostkę na bok. To świetny sposób na to, aby przestać poszukiwać w ciemności przycisku snooze lub wyłącznika.

 

NEWSLETTER
@