Kawiarki i akcesoria do parzenia kawy GAT

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

G.A.T. Italy Le Caffettiere

G.A.T. włoska marka, która od 1986 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kawiarek oraz akcesoriów do parzenia kawy w tradycyjny sposób. Kawa po włosku parzona w klasycznej kawiarce uzyskuje najlepszy smak i aromat. Popularne na całym świecie produkty GAT, produkowane są teraz w różnych wielkościach, kolorach i rodzajach. Ciesz się swoją ulubioną kawą!

Powstanie marki to rok 1986, w którym grupa przyjaciół sporządziła listę typowo włoskich produktów. Na liście znalazły się: pizza, spaghetti, mafia, moda i oczywiście kawa Espresso parzona w typowo włoski sposób. Ta prosta lista przyniosła nam G.A.T., której misją jest rozpowszechnienie kultury włoskiej kawy na całym świecie.

Rok 1990 to upadek muru berlińskiego, świat wchodzi w nową epokę, prezydent Związku Radzieckiego Gorbaczow, rozpoczyna nową fazę zwaną Glasnost, która oznacza przejrzystość. Aby uczcić to ogromne wydarzenie w historii ludzkości i odróżnić się od innych producentów, G.A.T. nazywa nowy, innowacyjny coffee maker - Glasnost.

W 1995 roku, po dziesięciu latach produkcji kawiarek ze stali nierdzewnej, G.A.T. decyduje się na sprzedaż zaparzaczy z aluminium. Pierwszy aluminiowy zaparzacz do kawy nazywa Klassica i nadaje mu tradycyjny, kanciasty kształt.

Pierwszy, elektryczny zaparzacz do kawy G.A.T. powstaje w nowym obiekcie w roku 2001 i wyprodukowanych zostaje ... ponad milion sztuk!

Świat się zmienia, także w dziedzinie parzenia kawy. Popularne stają się kapsułki z kawą, które nie nadają się do recyklingu. G.A.T. postanawia opracować adapter, który pozwala na użycie standardowych padów ESE, które są w 100% kompostowane. W ten sposób marka pozostaje blisko tradycji, ale jednocześnie podążając za trendami i respektując środowisko.

2015 rok to cała gama zaparzaczy elektrycznych, użycie elektroniki, o różnych kształtach, kolorach i użytych materiałach. Firma decyduje się na opracowanie czegość zupełnie nowego. G.A.T.puccino - małe urządzenie elektryczne, które łączy w sobie, na jednej podstawie, elektryczny ekspres do kawy z oraz podgrzewany, dzbanek do mleka. Świeża kawa, latte, cappuccino i gorąca czekolada - zawsze dostępne w Twoim domu.

Dlaczego kawiarki G.A.T.?

Praktyczne - aby ułatwić korzystanie z kawiarek Lady ORO, udoskonalony został tradycyjny uchwyt, do którego dodano specjalne wykończenie zapewniające przyczepność i bezpieczniejszy chwyt.

Ochrona - zaokrąglone uchwyty z nowoczesnym i wygodnym kształtem, mają specjalną osłonę z tworzywa sztucznego, chroniącą palce użytkownika, unikając dotykania gorącej części zaparzacza podczas napełniania filiżanki kawą.

Silikonowe uszczelki - mają specjalny profil, ułatwiający użytkownikowi ich zdejmowanie wraz z filtrem, do czyszczenia i konserwacji.

Papierowe pady w standardzie ESE - zwracając uwagę na środowisko naturalne, opracowany, specjalny adapter pozwala na korzystanie niektórych modeli zarówno do kawy mielonej jak i padów ESE. Pady G.A.T. są w 100% biodegradowalne, nie tak jak pady z tworzywa sztucznego czy kapsułki aluminiowe.

20% mniej papieru w opakowaniach produktów jest wynikiem ekologicznej misji G.A.T.. Marka postanowiła zaprzestać używania wkładów w opakowaniach z tworzyw sztucznych tak, aby mogły się nadawać w 100% do recyklingu. Pudełka o mniejszej objętości to także zmniejszenie wpływu transportu na środowisko.

Made in Italy - cała produkcja odbywa się we Włoszech co pozwala na pełną kontrolę nad procesami produkcyjnymi, aby utrzymać najwyższą jakość produktów.

Duża gama produktów G.A.T. zaspokoi potrzebu wszystkich konsumentów. Różne wzornictwo, materiały, kolory i możliwość użytkowania na różnych źródłach ciepła sprawia, że każdy znajdzie zaparzacz czy ekspress do kawy, odpowiedni dla siebie i dopasowany do swojej kuchni.

NEWSLETTER
@