Garnki Chasseur

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do
Aktualnie wybrany producent nie posiada produktów w tej kategorii.

Nowoczesne garnki żeliwne Chasseur pozwolą odtworzyć smak tradycyjnych potraw, nawet korzystając z kuchenki indukcyjnej. Seria stworzona przez we Francji, skąd wywodzą się przecież najznakomitsi kucharze, pozwoli, by każde danie oczarowywało smakiem.

Garnki żeliwne emaliowane marki Chasseur – wspaniały smak potraw

Gotowanie w żeliwnych naczyniach jest zdrowe, bezpieczne i zapewnia niezwykle bogaty smak i aromat dań takich jak potrawki, zupy, czy jednogarnkowe posiłki. Równie dobrze można przyrządzić też zapiekankę na bazie makaronu czy ziemniaków albo odgrzewać potrawy w piekarniku. Równomierne nagrzewanie się ścianek sprawia, że garnki Chasseur, zapewniając bogaty smak potraw, jednocześnie pozwalają skrócić czas gotowania.

Garnki Chasseur – flirt tradycji z nowoczesnością

Tradycyjne sposoby przyrządzania potraw zostały połączone z ciekawym wyglądem. Garnki żeliwne emaliowane marki Chasseur mają tradycyjne kształty wzbogacone różnorodnymi kolorami. Nowoczesne są również specjalne garnki do gotowania na parze, z górną częścią z żaroodpornego szkła. Za zaletę policzyć należy także możliwość używania tych naczyń na wszystkich rodzajach kuchenek.

NEWSLETTER
@